PRÍSĽUB JAGUAR APPROVED

PRÍSĽUB JAGUAR APPROVED

Každé vozidlo Jaguar je v takej kondícii ako v deň, kedy bolo vyrobené, či už ide o nové alebo overené vozidlo. Takže môžete mať istotu, že vaše overené vozidlo Jaguar je pravé a v pôvodnom stave ako v deň výroby. Aby sme zaručili, že od predajcu odíde v bezchybnom stave, zákazníkom sme vydali prísľub overeného vozidla. To vám dáva absolútnu istotu a zaistí maximálny pôžitok z jazdy.

DVOJROČNÁ ZÁRUKA PROGRAMU APPROVED NA MAX. 150.000KM.

DVOJROČNÁ ZÁRUKA PROGRAMU APPROVED NA MAX. 150.000KM.

Záruka na overené vozidlá Jaguar je určená výhradne pre vozidlá do 5 rokov veku, ktoré v okamihu kúpy najazdili max. 150 000 kilometrov, a je k dispozícii iba prostredníctvom autorizovaného predajcu Jaguar.

Toto komplexné krytie je ekvivalentom záruky na nové vozidlo. Pri oprave sa používajú len originálne náhradné diely Jaguar. Záruka sa vzťahuje na opravu z dôvodu náhlej a neočakávanej mechanickej alebo elektrickej poruchy a prácu vykonávajú naši vyškolení technici. Nič menej. Neexistujú žiadne obmedzenia počtu nárokov, ktoré možno vykonať, a to až do výšky kúpnej ceny vozidla. Záruka kryje vozidlo minimálne počas dvoch rokov. K dispozícii je iba prostredníctvom autorizovaného predajcu Jaguar.
CESTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA

CESTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA

24 HODÍN DENNE/7 DNÍ V TÝŽDNI NA 24 MESIACOV (VO VEĽKEJ BRITÁNII A V EURÓPE)

Služba Jaguar Assistance je komplexný asistenčný program určený špeciálne pre vodičov Jaguar a ich absolútnu istotu. Program poskytuje pomoc v akejkoľvek núdzovej situácii na ceste – od nepojazdného vozidla z dôvodu poruchy alebo nehody až po drobné núdzové udalosti, ako je napríklad defekt alebo stratené kľúče.

Všetky overené vozidlá Jaguar sú kryté po celý čas trvania záručnej doby v rámci programu cestnej asistencie vo Veľkej Británii a Európe. Táto služba funguje 24 hodín denne 365 dní v roku a zahŕňa štartovanie v mieste bydliska, prenájom vozidla, dojednanie pokračovania v ceste, opätovné dodanie vozidla, ubytovanie a službu pomoci pri nehode. Všetko je súčasťou balíka.
165-BODOVÁ KONTROLA

165-BODOVÁ KONTROLA

Vytvorili sme kontrolný zoznam 165 bodov, ktoré je potrebné dodržiavať do posledného písmena. Tým sa zaručí, že elektrické aj mechanické systémy vozidla budú v najlepšom možnom stave a jeho karoséria stopercentná. Naši technici vykonávajú tieto kontroly čo najstarostlivejšie pomocou najmodernejších technológií, nástrojov a diagnostických prístrojov. Súčasťou kontroly je vždy lak, interiér, kompletná príprava motora, cestná skúška a konečná kontrola. Až potom získa vozidlo osobný podpis od niektorého z našich technikov Jaguar. Aby vozidlá získali pečať kvality Jaguar Approved, musia úspešne prejsť všetkými 165 kontrolami.