Víťaz ocenení Svetové auto roka,
Svetový automobilový dizajn roka a
Svetové ekologické auto*. Jaguar I-PACE
popiera konvencie spojené s elektromobilmi.


PRESKÚMAJTE ELEKTRICKÉ MODELY

DIZAJN EXTERIÉRU

Jaguar I-Pace Exterior Design
Elegantný dizajn svetlometov dokonale ladí s čistými líniami modelu Jaguar I‑PACE a podčiarkuje jeho futuristický dizajnový jazyk spolu so saténovým lakom, integrovanými LED svetlami a charakteristickými dvojitými svetlami v tvare „J“.
Jaguar I-PACE má výraznú prednú masku a reliéfnu kapotu, ktoré vytvárajú aerodynamický vzhľad. Masívne boky prispievajú k mohutnému vzhľadu.
Vo výbave vozidla s balíkom čiernych exteriérových prvkov sú lesklé čierne lemy bočných okien, matná maska Matte Graphite Atlas s lesklým čiernym rámom a lesklé čierne kryty vonkajších spätných zrkadiel. Vzhľad dopĺňa čierne označenie.
KLIKNUTÍM SPUSTITE INTERAKCIU

DIZAJN INTERIÉRU

Jaguae I-Pace Interior Design
Sofistikované zapuzdrenie elektromotora potláča zvuk jeho chodu a čistý vonkajší dizajn minimalizuje aerodynamický hluk, vďaka čomu si v interiéri užijete výnimočnú kultivovanosť.
Plne elektrická architektúra modelu Jaguar I-PACE nám umožnila skombinovať luxusné remeselné spracovanie s veľkorysým batožinovým priestorom s objemom 656 litrov v interiéri vozidla.
Rozhodnite sa pre sedadlá Sports alebo Performance z rôznych materiálov. Udržateľná verzia KvadratTM prináša mäkký materiál s moderným vzhľadom.

VZRUŠUJÚCA JAZDA, JEDNODUCHÝ ŽIVOT

Zažite elektrizujúci výkon vozidla značky Jaguar spojený s výhodami jazdy na elektrinu, ako sú nízke prevádzkové náklady, žiadne
výfukové emisie a osemročná záruka.

ŠPECIFIKÁCIE ELEKTRICKEJ POHONNEJ JEDNOTKY

DOJAZD (AŽ DO)

470 km**

Jazda do vzdialenosti až 470 km na plné nabitie**.
Údaj podľa WLTP. Reálne údaje sa môžu líšiť v závislosti od štýlu jazdy.

ČAS NABÍJANIA

8,5 hodín**

Pomocou striedavej nabíjačky s výkonom 11 kW je možné vozidlo úplne nabiť už za 8,5 hodiny**. Ideálny spôsob nabíjania je doma cez noc.
Čas pri použití domácej striedavej nabíjačky s výkonom 11 kW.

EMISIE

0 CO2

Užite si nulové výfukové emisie.

ZRÝCHLENIE

4,8 sekúnd

Schopnosť zrýchliť z 0 – 100 km/h za 4,8 sekundy.

PRVKY

Jaguar I-Pace Features
Vzrušujúci výkon a dynamika. Nulové emisie z výfuku. Vďaka čisto elektrickému pohonu je Jaguar I‑PACE auto pre skutočných vodičov.
Nabité intuitívnymi a pohotovo reagujúcimi technológiami, vrátane informačno-zábavného systému Pivi Pro1 a Amazon Alexa, s množstvom funkcií hlasového ovládania.
Nabíjajte jednoducho doma alebo na cestách s modelom Jaguar I-PACE. Systém Pivi Pro1 zvýrazní všetky nabíjacie miesta na ceste.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC HSE

 • Maticové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami
 • 20“ disky kolies, dizajn 5068, kontrast frézovaného a lesklého tmavosivého povrchu
 • Pevná panoramatická strecha
 • Elektricky ovládané, vyhrievané a chladené predné sedadlá s pamäťovou funkciou pre vodiča nastaviteľné v 16 smeroch
 • Audiosystém MeridianTM
JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC SE

 • LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami
 • 20“ disky kolies, dizajn 6007 s frézovaným povrchom
 • Konfigurovateľné interiérové osvetlenie
 • Spodná dotyková obrazovka
 • Bezdrôtové nabíjanie zariadení
 • Audiosystém MeridianTM
JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC S

JAGUAR I-PACE R-DYNAMIC S

 • LED svetlomety
 • 19“ disky kolies, dizajn 5055, kontrast frézovaného a lesklého tmavosivého povrchu
 • Športové sedadlá DuoLeather
 • Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru
 • Balík Online s dátovým paušálom2
JAGUAR I-PACE 400 SPORT

JAGUAR I-PACE 400 SPORT

 • Maticové LED svetlomety s charakteristickými dennými svetlami 
 • 22“ disky kolies, dizajn 5056, kontrast frézovaného a lesklého tmavosivého povrchu 
 • Sedadlá Performance čalúnené kožou Windsor 
 • Audiosystém MeridianTM
 • Balík Online s dátovým paušálom2

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ

MODELY JAGUAR I-PACE

MODELY JAGUAR I-PACE

Pozrite si celý modelový rad.
TECHNICKÉ ÚDAJE

TECHNICKÉ ÚDAJE

Pozrite sa na fakty a čísla.
GALÉRIA

GALÉRIA

Prezrite si snímky s modelom Jaguar I-PACE.

** Zobraziť údaje WLTP.
Uvedené hodnoty vychádzajú z oficiálnych testov výrobcu v súlade s legislatívou EÚ pri plne nabitom akumulátore. Slúžia len na porovnanie. Hodnoty dosiahnuté v reálnej prevádzke sa môžu líšiť. Hodnoty spotreby energie a dojazdu sa môžu meniť v závislosti od rôznych faktorov, napríklad od spôsobu jazdy, okolitých podmienok, zaťaženia, namontovaných kolies a príslušenstva, skutočnej trasy a stavu akumulátora. Hodnoty dojazdu sa určili pomocou sériovo vyrábaného vozidla na štandardizovanej trase.

 • V roku 2019 získalo ocenenia Svetové auto roka, Svetový automobilový dizajn roka a Svetové ekologické auto.

** Časy nabíjania sa môžu líšiť v závislosti od mnohých faktorov, okrem iného napríklad od veku, stavu, teploty a aktuálnej úrovne nabitia akumulátora, použitého zariadenia a dĺžky trvania nabitia.

Mokrý objem: Meria sa simuláciou vyplnenia batožinového priestoru kvapalinou.

1Pripojená navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

2Môžu platiť zásady férového používania. Súčasťou je 1-ročné predplatné, ktoré možno predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca Jaguar.

Záruka na 90 kWh akumulátor modelu I-PACE je obmedzená na 8 rokov alebo 160 000 km (podľa toho, čo nastane skôr). V prípade akejkoľvek výrobnej chyby, alebo ak autorizovaný predajca Jaguar zistí, že kapacita akumulátora klesla pod 70 percent, akumulátor možno vymeniť.

Voliteľné prvky a ich dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka), alebo môžu vyžadovať montáž ďalších prvkov. Podrobnejšie informácie vám poskytne miestny predajca, prípadne si vozidlo nakonfigurujte online.

Po zvolení iného stupňa výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené inými prvkami. Štandardné prvky sa môžu líšiť aj v závislosti od krajiny, v ktorej bolo vozidlo zakúpené, a od typu motora a prevodovky.

Funkcie vozidla by mal vodič používať iba v prípade, ak tým neohrozuje svoju bezpečnosť a bezpečnosť spolucestujúcich. Vodiči musia mať neustále plnú kontrolu nad vozidlom.

Funkcie, možnosti, služby tretích strán a dostupnosť systému Pivi a InControl závisia od krajiny – informácie o dostupnosti na miestnom trhu a úplné podmienky si vyžiadajte od predajcu Jaguar. Niektoré funkcie vyžadujú predplatné, ktoré je potrebné predĺžiť po počiatočnom období, ktoré vám poskytne predajca. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl (vrátane obrazoviek alebo sekvencií) podliehajú aktualizáciám softvéru, verziovaniu a iným systémovým/vizuálnym zmenám v závislosti od zvolených prvkov.

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.